Produkty


KVALITNÍ NOTESY 2018 - ŠIROKÝ VÝBĚR TYPŮ, FORMÁTŮ I ZPRACOVÁNÍ 

Kdo z nás by nepotřeboval notes? Notes je náš pomocník – pamatuje si všechny naše úkoly z porad, nápady i myšlenky. Mnozí z nás si do něj kreslí ať už schémata a grafy, nebo jen tak pro radost. Vyberte si notes, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Nabídka je opravdu široká.


NOTESY V DESIGNU DIÁŘŮ

 
Chcete být in a trendy?
Pořiďte si notes ve stejném designu jako Váš diář. Nebo si místo diáře kupte stylový a kvalitní notes. Výběr je opravdu široký.

Díky tomu, že nabízíme notesy se stejným designem desek, jaký mají diáře, můžete  vytvořit praktickou a stylovou sadu. Ta se stává zajímavým a reprezentativním doplňkem pro každodenní obchodní jednání a schůzky. 

Všechny notesy v designu diářů jsou k dispozici jak ve formátu A5, tak i ve formátu kapesním. Vybrat si můžete linky nebo čtverečky. Některé notesy nabízíme také ve formátu A4 (např. Triton, Arges, Karmé, Kronos a další).


NOTESY STANDARDNÍ


V sekci standardních notesů najdete poznámkové bloky v různých barvách, provedeních i formátech.
Oblíbeným typem je například notes Saturn ve třech barevných provedeních, který je doplněn zavíráním na gumičku a praktickou papírovou kapsou. 
 
Všechny notesy jsou vytištěny na papíře s FSC certifikací.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NOTESŮ

Notesy z návrháře
Již při odběru minimálně 200 ks Vám nabízíme možnost sestavit si notes na míru. Může se tak stát například nositelem Vašeho loga nebo celkového firemního designu. Nápadům a kreativitě se meze nekladou. Nechte si vyrobit svůj vlastní originální notes. Rádi Vám představíme všechny možnosti!

Notesy na míru –  tzv. úplná výroba na zakázku
Vaší fantazii se meze nekladou (jedinou hranicí jsou technologické možnosti výroby)

  • můžete mít vlastní design desek s našim blokem (min. množství 300 ks)
  • vlastní design desek i bloku=vnitřních stran (min. množství 500 ks)
  • návrh můžete vložit do našich rukou nebo notes vyrobíme dle Vašeho návrhu
  • doba dodání 6-8 týdnů

Více o notesech na míru

BRANDING NOTESŮ

Téměř všechny naše notesy jsou vhodné k zobrazení loga na deskách nebo na dalších částech notesu. Reklamní potenciál notesů je stejně jako u diářů široký.

Prohlédněte si možnosti brandingu