Produkty


STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE 2023

Tým našeho nakladatelství připravil pro rok 2023 kolekci stolních a nástěnných kalendářů. Všechny tyto kalendáře jsou vytištěny na papíru s FSC certifikací.
Naše kalendáře mají jednoduché grafické zpracování s oblíbenými firemními barvami, dostatek místa pro poznámky a přehledné zobrazení státních svátků.

 
STOLNÍ KALENDÁŘE 2023
V naší kolekci najdete praktické a funkční stolní kalendáře pro Vaše plánování. Na výběr jsou opět různé formáty i provedení kalendária. Všechny naše stolní kalendáře (kromě kalendáře Mapový stolní blok) jsou doplněny o daňové kalendárium. K prezentaci loga můžete u všech kalendářů využít reklamní plochu. U kalendářů Maxi Manager a Poznámkový Sloupcový si můžete objednat vlastní titulní stranu již od 100 ks kalendářů.
Vstupte do katalogu

NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE 2023

Přehledné nástěnné kalendáře představují v naší kolekci tříměsíční a čtyřměsíční kalendáře v různých barvách. Také letos můžete u těchto kalendářů zvolit větší reklamní plochu. V těchto nástěnných kalendářích jsou navíc zobrazeny i mezinárodní svátky. V naší nabídce nástěnných kalendářů dále najdete mapové plakáty pro přehledné plánování celého roku na jednom listě a také vázankové kalendáře.
Vstupte do katalogu                                                                                                                               
 
KALENDÁŘ 2023 JAKO REKLAMNÍ PŘEDMĚT
Kalendáře 2023 jsou vhodným reklamním předmětem. Kromě vázankových kalendářů můžete využít reklamní plochu každého kalendáře k zobrazení Vašeho loga nebo sloganu. Některé stolní kalendáře umožňují také vložení vlastní titulní strany (Maxi Manager nebo Poznámkový Sloupcový).
                                                                                                                                  

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA KALENDÁŘŮ
Máte vlastní zajímavý nápad, krásné fotografie nebo chcete prezentovat Vaše služby a výrobky na stranách kalendáře? Nechte si vyrobit originální a jedinečný stolní nebo nástěnný kalendář na zakázku.

Více informací o výrobě kalendářů na zakázku
 

Kontaktujte nás! Tým našeho nakladatelství Vám rád poradí a zodpoví Vaše případné otázky.
Nakladatelství diářů a kalendářů GRASPO CZ: Tel.: 577 606 215, E-mail: kalendarediare@graspo.com