Produkty


STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE 2018

Tým našeho nakladatelství připravil pro rok 2018 kolekci stolních a nástěnných kalendářů. Všechny tyto kalendáře jsou vytištěny na papíru s FSC certifikací.
Naše kalendáře mají jednoduché grafické zpracování s oblíbenými firemními barvami, dostatek místa pro poznámky a přehledné zobrazení státních svátků.

 
STOLNÍ KALENDÁŘE 2018
V naší kolekci najdete praktické a funkční stolní kalendáře pro Vaše plánování. Na výběr jsou opět různé formáty i provedení kalendária. Všechny naše stolní kalendáře (kromě kalendáře Mapový stolní blok) jsou doplněny o daňové kalendárium. K prezentaci loga můžete u všech kalendářů využít reklamní plochu. U kalendářů Maxi Manager a Praktický podnikatelský si můžete objednat vlastní titulní stranu již od 100 ks kalendářů.
Vstupte do katalogu

NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE 2018

Přehledné nástěnné kalendáře představují v naší kolekci tříměsíční a čtyřměsíční kalendáře v různých barvách. Také letos můžete u těchto kalendářů zvolit větší reklamní plochu. V těchto nástěnných kalendářích jsou navíc zobrazeny i mezinárodní svátky. V naší nabídce nástěnných kalendářů dále najdete mapové plakáty pro přehledné plánování celého roku na jednom listě.
Vstupte do katalogu                                                                                                                                     
 
KALENDÁŘ 2018 JAKO REKLAMNÍ PŘEDMĚT
Kalendáře 2018 jsou vhodným reklamním předmětem. Můžete využít reklamní plochu každého kalendáře k zobrazení Vašeho loga nebo sloganu. Některé stolní kalendáře umožňují také vložení vlastní titulní strany (Maxi Manager nebo Praktický podnikatelský).
                                                                                                                                  

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA KALENDÁŘŮ
Máte vlastní zajímavý nápad, krásné fotografie nebo chcete prezentovat Vaše služby a výrobky na stranách kalendáře? Nechte si vyrobit originální a jedinečný stolní nebo nástěnný kalendář na zakázku.

Více informací o výrobě kalendářů na zakázku
 

Kontaktujte nás! Tým našeho nakladatelství Vám rád poradí a zodpoví Vaše případné otázky.
Nakladatelství diářů a kalendářů GRASPO CZ: Tel.: 577 606 215, E-mail: kalendarediare@graspo.com