Produkty

KVALITNÍ DIÁŘE 2022 PŘÍMO OD ČESKÉHO VÝROBCE TISKÁRNY GRASPO CZ


Jako každý rok, tak i letos uvádí tým našeho nakladatelství na trh novou kolekci diářů. Tyto diáře pro rok 2022 se vyznačují především kvalitou zpracování, originalitou a praktičností. 
Do každého diáře promítáme nové trendy, dlouhodobé zkušenosti z oblasti polygrafie a know how celé tiskárny.

Vstupte do katalogu diářů


PŘEDNOSTI DIÁŘŮ GRASPO

 • zajímavé designy s precizními detaily
 • prvotřídní zpracování
 • různé formáty, typy i barvy
 • kalendárium navržené s ohledem na dostatek místa pro Vaše poznámky, schůzky i úkoly
 • široké možnosti brandingu
 • perfektní servis


U NÁS MÁTE NA VÝBĚR

široká nabídka standardní kolekce

 • standardní kolekce je skladem a tedy dostupná ihned k odběru
 • možnost tvořit sady: velký + malý diář, diář + zápisník, český diář + slovenský diář apod.
 • různé barvy, formáty, typy i zpracování

Vstupte do katalogu produktů

výběr diáře/ZÁPISNÍKU z návrháře – tzv. částečná výroba na zakázku

 • vybíráte ze 11 designů, 32 druhů koženek a 8 layoutů bloku
 • možnost volby dalších doplňků
 • široké možnosti využití reklamního potenciálu (branding)
 • minimálně odběr 200 ks (Možnost kombinovat např. 150 ks týdenních diářů A5 a 50 kusů zápisníků A5. Netýká se formátů denní A5 a týdenní B5)
 • doba dodání 4-6 týdnů

Vstupte do návrháře diářů a zápisníků                                            Chci vědět o návrháři víc

diář/ZÁPISNÍK na míru – tzv. úplná výroba na zakázku

 • Vaší fantazii se meze nekladou (jedinou hranicí jsou technologické možnosti výroby)
 • můžete mít individuální desky (od 300 ks), blok (od 1000 ks), formát i všechny ostatní prvky diáře
 • návrh můžete vložit do našich rukou nebo diář/zápisník vyrobíme dle Vašeho návrhu
 • minimální množství 300 ks diářů/zápisníků s využitím našich vnitřních stran (bloku) nebo 1000 ks u varianty s vlastními vnitřními stranami (blokem)
 • doba dodání 6-8 týdnů

 

V letošním roce Vám v rámci standardní kolekce představujeme tyto řady diářů:

Všechny diáře jsou od 1 ks k zakupení na našem novém maloobchodním e-shopu Gnotes.

DIÁŘE 2022 - ŘADA LUXURY

Řada diářů Luxury nabízí, jak už název napovídá, luxusní provedení diářů pro rok 2022 s moderními prvky v originálním designu. V této řadě najdete diáře se zajímavým prošitím, výsekem na přední straně či různými barevnými kombinacemi. Desky diářů z řady Luxury jsou především z koženky, ale najdete zde také diáře z pravé kůže. Všechny tyto prvky utváří velmi elegantní a decentní vzhled diáře 2022. Z této nabídky diářů si vybere i velmi náročný zákazník.

DIÁŘE 2022 - ŘADA ELEGANT
 

V řadě Elegant klademe důraz na elegantní kombinace barev na deskách diáře, design a praktické doplňky. V této řadě najdete diáře doplněné poutkem nebo barevnou gumičkou, které brání nechtěnému otevření diáře a zároveň povyšují tyto diáře 2022 na módní doplněk.

Z řady Elegant si můžete vybrat také  diáře Joy s praktickým kalendáriem kombinovaným s poznámkami. Diáře Joy jsou vyrobeny ve dvou oblíbených barevných variantách a jsou doplněny decentní aplikací letopočtu. 

DIÁŘE 2022 - ŘADA Basic

Typickým znakem řady Basic je jednoduchý design. Desky diářů 2022 z této řady jsou dostupné v oblíbených firemních barvách i pestrých odstínech. Diáře z řady Basic můžete kombinovat s doplňky – např. poutkem nebo gumičkou na zavření, gumičkou na propisku a podobně. 

DIÁŘE 2022 - ŘADA LADY

Řada diářů Lady je charakteristická hravým designem a ideálním formátem do kabelky. Do obrázkového kalendária těchto diářů je radost zapisovat. Lady diáře navíc mají praktickou gumičku na zavření, která dotváří celkový romantický vzhled diáře. Diáře z této řady mají navíc záložkovou stužku sladěnou s deskami diáře. Právě tyto hravé diáře si nově můžete zakoupit i na našem zbrusu novém maloobchodním e-shopu Gnotes.

DIÁŘE 2022 - ŘADA Školní a student

Pro školní rok 2021-2022 máme opět v nabídce školní a studentské diáře. Tyto diáře jsou určeny všem školákům i studentům. Jejich potřebám je také přizpůsobeno kalendárium (září 2021 - srpen 2022) a zajímavé informace v bloku diářů. Veselé motivy spolu s pestrými barvami použitými na deskách diářů jsou doplněny barevným blokem, který vždy ladí s deskami diáře.  


BRANDING DIÁŘŮ

Všechny naše diáře (kromě řady Lady a Školní) jsou vhodné pro zobrazení loga na deskách diáře. Rádi Vám poradíme nejvhodnější metodu brandingu. Diáře v sobě skrývají i další reklamní potenciál. Inspirovat se můžete v dokumentu Možnosti brandingu. Další varianty s Vámi rádi zkonzultujeme.
           
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Při odběru minimálního množství 200 ks Vám nabízíme diáře v nejrůznějších provedeních z naší aplikace Návrhář diářů a zápisníků. Diáře vyrobené na zakázku jsou originální, a tím odlišují Vaši firmu od konkurence. Pokud byste se rozhodli pro zakázkovou výrobu diářů 2022, můžete volit z mnoha prvků, které Váš diář personalizují. Kromě výběru kalendária, formátu či barvy, můžete volit např. také reklamní záložky, kování rohů desek či barevné gumičky na diáře.
Pokud si ani v našem návrháři nevyberete, rádi Vám vyrobíme diář na míru.
 
Kontaktujte nás! Tým našeho nakladatelství Vám rád poradí a zodpoví Vaše případné otázky.
Nakladatelství diářů a kalendářů GRASPO CZ: Tel.: 577 606 215, E-mail: kalendarediare@graspo.com