Produkty

FIREMNÍ DIÁŘE A ZÁPISNÍKY NA MÍRU/NA ZAKÁZKU JIŽ OD 200 KS

Návrhář diářů a zápisníků je unikátní aplikace, ve které si sami můžete navrhnout firemní diář 2022 nebo zápisník. Design diáře nebo zápisníku můžete přizpůsobit firemním barvám, celkové firemní identitě či jakýmkoliv svým dalším představám.
Diáře a zápisníky z návrháře pro rok 2022 Vám vyrobíme již od 200 ks.

Hlavní výhody využití elektronického návrháře firemních diářů a zápisníků jsou:

  • přehledná grafika a intuitivní ovládání
  • nové designy diářů/zápisníků
  • nové materiály a široká škála barev
  • branding diáře/zápisníku na míru
  • doplňky pro vylepšení diáře/zápisníku (poutka na propisku, gumičky, papírové kapsy...)
  • okamžitá kalkulace ceny
  • možnost odeslání objednávky online

Vstupte do návrháře


Navrhněte si svůj originální firemní diář na míru snadno a rychle v 8 krocích:

1. krok - Design diáře nebo zápisníku

Vyberte si návrh diáře nebo zápisníku z deseti pečlivě navržených grafických designů. Můžete vybírat ze 3koženkových, 2koženkových nebo jednokoženkových diářů a zápisníků pro rok 2022. Nechcete diář s koženkovým potahem? Zvolte design diáře/zápisníku GI, kde si grafiku dodáte sami a my Vám ji vytiskneme a zalaminujeme lesklým nebo matným laminem. Vaše grafika se tak objeví na deskách diáře.

2. krok - Struktury a barvy materiálu

V návrháři diářů a zápisníků Vám nabízíme 3 druhy koženek a pestrou škálu barev, která plně odpovídá oblíbeným firemním barvám. V návrháři najdete hladkou koženku, strukturovanou koženku i koženku s metalickým leskem.

3. krok - Formát diáře/zápisníku a kalendárium

V tomto kroku můžete zvolit, jestli preferujete diář nebo zápisník. V případě diáře 2022 můžete vybírat ze čtyř kalendárií (denní diář A5, týdenní diář A5, týdenní diář B5, týdenní diář kapesní). Kalendárium diáře je vytištěno na bílém papíře s certifikací FSC. Zápisníky nabízíme se čtverečkovaným nebo linkovaným blokem ve formátu A5 nebo kapesní. I zápisníky jsou vytištěny na bílém papíře.

4. krok - Dekorativní ražba

Dekorativní ražba je vhodná pro desky diáře vyrobené z jedné koženky (typ designu diáře GH1 nebo GH2). Na výběr jsou 4 dekorativní sleporažby. Vyzkoušejte je a uvidíte, že tato dekorativní sleporažba propůjčí diáři 2022 nový zajímavý vzhled.

5. krok - Ražba letopočtu

Letopočet na deskách diáře patří k hlavním rysům diáře. Vybírejte ze šesti různých typů letopočtu ten, který se Vám nejvíce líbí a který se nejvíce hodí k vybranému designu diáře.

6. krok - Vaše logo na deskách diáře nebo zápisníku

Diář 2022 i zápisník můžete využít jako plnohodnotný reklamní předmět. Základním prvkem by pak mělo být Vaše firemní logo. Kromě standardního zobrazení pomocí sleporažby a jednobarevného či vícebarevného potisku, exkluzivně nabízíme gravírování loga na dva druhy plíšků - oválný nebo obdélníkový.

7. krok - Reklamní prvky

Mezi další reklamní prvky, které můžete na diáři pro rok 2022 využít, patří potisk předsádek (předních i zadních), vložení až osmi reklamních listů s Vaší grafikou, potištěná nebo vytkávaná záložková stužka. Tyto prvky Vám pomohou maximalizovat reklamní hodnotu Vašeho firemního diáře či zápisníku.

8. krok - Doplňky: elegantní i praktické vylepšení diáře i zápisníku

Využijte všechny naše výrobní možnosti a inspirujte se dalšími prvky, kterými můžete Váš diář nebo zápisník vylepšit: poutko na propisku, gumička na zavření diáře, papírová kapsička na drobné tiskoviny, nebo personalizace diáře zcela jistě odliší Váš diář či zápisníku od konkurence. 

Buďte kreativní a navrhněte si vlastní design diáře nebo zápisníku