Produkty

Diáře, zápisníky a kalendáře přímo od českého výrobce tiskárny GRASPO

GRASPO CZ, a.s. se věnuje výrobě diářů, zápisníků a kalendářů již od roku 2006. Za tuto dobu naše produkty získaly pověst kvalitních, stylových a propracovaných výrobků. S každou kolekcí přinášíme nové trendy, designy a detaily, které zaručeně zaujmou.

Přesvědčte se i Vy.


1. Kvalita
Pro výrobu diářů, zápisníků i kalendářů využíváme zázemí celé tiskárny i zkušenosti kvalifikovaného personálu. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a kontrola kvality v průběhu celého výrobního procesu.

2. Skvělé služby

Přátelský kolektiv nakladatelství je připraven zodpovědět Vaše dotazy, poradit nebo navrhnout řešení Vašich individuálních přání.

Chci se zeptat 


3. Vždy o krok napřed

Jsme rádi, že jste nároční a hledáte kvalitní diáře, zápisníky a kalendáře, které jsou zajímavé. V každé kolekci přinášíme nové nápady, zpracování a detaily, které odlišují naše výrobky od těch konkurenčních. Již nyní přemýšlíme, čím Vás překvapíme příští rok.


4. Reklamní potenciál diářů, zápisníků a kalendářů

Všechny naše diáře, zápisníky i kalendáře jsou vhodné k umístění loga nebo jiného reklamního prvku. Reklamních možností je spousta, prohlédněte si sekci Možnosti brandingu.


5. Návrhář diářů a zápisníků

Naše nabídka je široká. Pokud Vám ale přesto v katalogu chybí Vaše firemní barva nebo hledáte jiný typ diáře/zápisníku, vstupte do naší aplikaci pro návrh diáře/zápisníku na zakázku. Tyto diáře a zápisníky Vám rádi vyrobíme již od 200 ks!

Chci o aplikaci vědět víc                   Chci vstoupit do aplikace


6. Kompletní zakázková výroba

Chcete se úplně odlišit? Máte zajímavý nápad? Rádi Vám vyrobíme diáře, zápisníky i kalendáře kompletně na zakázku vč. individuálního bloku diáře (vnitřních stran), obrázků v kalendáři apod.

Navštivte sekci Zakázková výroba